real estate menu left
real estate menu right
real estate company logo

Zobacz film

  Więcej

Pozostaw Twojego Bliskiego pod najlepszą opieką

Zapraszamy na DZIEŃ ... Więcej

OŚRODEK DZIENNEGO POBYTU DLA SENIORÓW PN.-PT. 7.30-15.30

Samotność jest największą dolegliwością związaną z podeszłym wiekiem. Nasz Ośrodek Dziennego Pobytu to możliwość spędzania czasu wśród innych. Zajęcia aktywizujące, ćwiczenia, możliwość korzystania z rehabilitacji to... Więcej

Polityka prywatności

POLITYKA PRYWATNOŚCI   W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies. Używamy cookies, żeby zrozumieć,   w jaki sposób użytkownicy korzystają z witryny i  dostosować ją tak, aby korzystanie z niej by... Więcej

Mieszkania do wynajęcia

Mieszkania do wynajęcia Więcej

Usługi rehabilitacyjne

Więcej

Usługi opiekuńcze komercyjne oraz finansowane przez NFZ

Więcej


Logowanieglob

Home
Mieszkania dla Emerytów i niepełnosprawnych Dom bez barier Maja Wodzisław Śl.
O nas PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
wtorek, 15 stycznia 2013 13:20

Dom Bez Barier "Maja" to pierwszy w Polsce komercyjny budynek mieszkalny dla osób starszych i niepełnosprawnych znajdujący się w Wodzisławiu Śląskim, na osiedlu 1-go Maja, dzielnica Wilchwy. Wielkość powierzchni obiektu to ok. 3 300m2, na której znajduje się 58 mieszkań zupełnie pozbawionych jakichkolwiek barier architektonicznych oraz część usługowo - handlowa.

Należy zwrócić uwagę na bardzo atrakcyjny teren, sąsiadujący z obiektem – supermarket BIEDRONKA, przystanek autobusowy (100m), poczta (150m), mini targowisko, punkt PKO, bankomat, markety spożywcze, wielospecjalistyczna przychodnia lekarska, Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi Wydział Zamiejscowy w Wodzisławiu Śląskim, Kryty Basen Kąpielowy Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, Parafia św. Wawrzyńca w Wodzisławiu Śląskim Wilchwach.

Nasz Dom znajduje się kilkaset metrów od autostrady A1 (Gdańsk-Gorzyczki). W niedalekim sąsiedztwie znajdują się dwa lotniska - Pyrzowice (90km) i Ostrawa (34km).

OŚRODEK DZIENNEGO POBYTU I REHABILITACJI DLA SENIORÓW I NIEPEŁNOSPRAWNYCH

Samotność jest największą dolegliwością związaną z podeszłym wiekiem. Nasz Ośrodek Dziennego Pobytu daje możliwość spędzania czasu wśród innych. Zajęcia aktywizujące, ćwiczenia, możliwość korzystania z rehabilitacji to propozycja dla każdego seniora. To także okazja dla tych, którzy na co dzień opiekują się chorymi krewnymi lub znajomymi, by nie musieli rezygnować z aktywności zawodowej. W czasie ich pobytu w pracy seniorzy pozostają pod naszą opieką mając zapewnione zajęcia oraz trzy posiłki. Wszystko to w przyjaznej atmosferze pod fachową opieką bez konieczności oddawania bliskiego do domu opieki.

Poprawiony: wtorek, 25 marca 2014 09:55
 

Search

  • Polish (Poland)
  • Deutsch

Goście

Naszą witrynę przegląda teraz 6 gości 

Galeria

IMG_0825.JPG

Strony partnerskie

Polecamy
Dom Opieki "SENIOR"
Opieka nad chorymi
Partnerstwo w biznesie
Śląskie Centrum Medyczne
firma z długoletnim doświadczeniem w opiece lekarskiej, pielęgniarskiej, rehabilitacyjnej, pielęgnacyjnej i opiekuńczej.
Możliwości biznesowe
Partnerstwo w biznesie


Ostatnio dodane

Najczęściej czytane


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: templates joomla  Valid XHTML and CSS.

Facebook

Dom Bez Barier Maja lubi

Dom Bez Barier "Maja"Dom Bez Barier "Maja"
Utwórz swój znacznik „Lubię to”