real estate menu left
real estate menu right
real estate company logo

Zobacz film

  Więcej

Pozostaw Twojego Bliskiego pod najlepszą opieką

Zapraszamy na DZIEŃ ... Więcej

OŚRODEK DZIENNEGO POBYTU DLA SENIORÓW PN.-PT. 7.30-15.30

Samotność jest największą dolegliwością związaną z podeszłym wiekiem. Nasz Ośrodek Dziennego Pobytu to możliwość spędzania czasu wśród innych. Zajęcia aktywizujące, ćwiczenia, możliwość korzystania z rehabilitacji to... Więcej

Polityka prywatności

POLITYKA PRYWATNOŚCI   W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies. Używamy cookies, żeby zrozumieć,   w jaki sposób użytkownicy korzystają z witryny i  dostosować ją tak, aby korzystanie z niej by... Więcej

Mieszkania do wynajęcia

Mieszkania do wynajęcia Więcej

Usługi rehabilitacyjne

Więcej

Usługi opiekuńcze komercyjne oraz finansowane przez NFZ

Więcej


glob

Home Oferta
OPIEKA NAD SENIORAMI I MIESZKANIA DO WYNAJĘCIA
OŚRODEK DZIENNEGO POBYTU I REHABILITACJI DLA SENIORÓW PDF Drukuj Email

Samotność jest największą dolegliwością związaną z podeszłym wiekiem. Nasz Ośrodek Dziennego Pobytu daje możliwość spędzania czasu wśród innych. Zajęcia aktywizujące, ćwiczenia, możliwość korzystania z rehabilitacji to propozycja dla każdego seniora. To także okazja dla tych, którzy na co dzień opiekują się chorymi krewnymi lub znajomymi, by nie musieli rezygnować z aktywności zawodowej. W czasie ich pobytu w pracy seniorzy pozostają pod naszą opieką mając zapewnione zajęcia oraz trzy posiłki. Wszystko to w przyjaznej atmosferze pod fachową opieką bez konieczności oddawania bliskiego do domu opieki.

 
Mieszkanie 20,5m.kw PDF Drukuj Email

Cztery mieszkania jednopokojowe z aneksem kuchennym i łazienką z prysznicem o powierzchni 20,5 m.kw.

 
Dla kogo? PDF Drukuj Email

Dom "Maja" posiada 4 typy mieszkań opiekuńczych, gdzie świadczona jest pomoc dostosowana do indywidualnych wymagań mieszkańców

- Oferta mieszkaniowa skierowana do osób samodzielnych, zamiszkujących jedno- lub dwupokojowe mieszkania, posiadające połączenie z recepcją lub dyżurką pielęgniarską.

Mieszkańcy mogą korzystać z opieki medycznej oraz zlecać wykonywanie różnych czynności np. robienie zakupów, sprzątanie.

- Oferta mieszkaniowa skierowana do osób starszych nie prowadzących samodzielnie gospodarstwa domowego. Mieszkają tu osoby, będące w dobrej kondycji zdrowotnej, które z różnych przyczyn nie prowadzą samodzielnie gospodarstwa domowego.

Seniorzy mają tu zapewnione zakwaterowanie, wyżywienie, opiekę medyczną i zajęcia kulturalno-rekreacyjne.

- Oferta mieszkaniowa skierowana do osób wymagających pielęgnacji, opieki, a także pomocy w podstawowych czynnościach dnia codziennego. W zależności od stanu zdrowia, mieszkańcy mają możliwość korzystania z różnych form spędzania wolnego czasu.

- Oferta mieszkaniowa skierowana do osób wymagających całodobowej pomocy pielęgnacyjno-opiekuńczej, gwarantująca mieszkańcom ciągłość opieki bez konieczności zmiany miejsca przebywania(zamieszkania) w razie pogorszenia się stanu zdrowia i sprawności psychofizycznej.

 

W naszym Domu mogą mieszkać osoby zdrowe a także niepełnosprawne nawet w stopniu znacznym.

 

Search

  • Polish (Poland)
  • Deutsch

Galeria

IMG_0388.JPG

feed-image Feed Entries

Ostatnio dodane

Najczęściej czytane


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: templates joomla  Valid XHTML and CSS.

Facebook

Dom Bez Barier Maja lubi

Dom Bez Barier "Maja"Dom Bez Barier "Maja"
Utwórz swój znacznik „Lubię to”